TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat

PERDECİ - İSTANBUL PERDECİ - PERDECİ EVREN

Perde ilk uygarlıklardan günümüze kadar kullanılmaya devam eden tekstil ürünlerindendir. perdeci kavramını 1996 yılından beri kendimize görev edinip, siz değerli müşterilerimiz ile en iyi perdeci olmayı başarmış bulunmaktayız. Evren Perde olarak perdeci sektöründe İstanbul’un her noktasına hizmet vererek siz değerli müşterilerimize en iyi perdeci olarak hizmet vermeyi gaye edindik.

Perdeci sektörünün gelişmesiyle perde sadece bir pencereyi kapatmak için değil, bulunduğu mekânlarda dekorasyonun en önemli bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Evren Perde olarak perdeci sektöründe birçok perde sistemiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Perdeci olarak çoğunun üretimini kendimizin yaptığı; stor perde, jaluzi perde, dikey perde, ahşap stor perde, zebra perde, sahne perdesi, blackout perde, screen perde, screen stor perde, ev perdesi, pliseli perde, ofis büro perdesi, motorlu perde, projeksiyon perdeleri, sineklik perdeleri, cam balkon perdeleri, akustik perdeler ve baskılı stor perde gibi perde çeşitlerimiz ile İstanbul’un perdeci dendiğinde aklına gelen ilk markayız.

1996 yılında ufak bir dükkânda başlayan Evren Perde perdeci sektöründe kendine hep daha fazla sorumluluk yükleyerek bugüne ulaşıp İstanbul’un her noktasına hizmet veren perdeci durumuna gelmiştir. İstanbul Perdeci olarak müşterilerinin istediği model ve ölçülere göre üretimini yaptığı perdeleri en güvenilir ve kaliteli bir şekilde teslim etmektedir.
Sizler de en iyi perde ve perdeci hizmetini almak istiyorsanız ücretsiz keşif ve ölçü için bizleri arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kendimizi perdeci olarak nitelendirdiğimiz, maddiyatı geri planda tutup hizmetin kalitesine odaklandığımız ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede ziyaret edip size en iyi perdeci hizmetini verebilmemiz için Evren Perde iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes