TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Siyah Screen Ofis Perde
Siyah Screen Ofis Perde

Siyah Screen Ofis Perde

Ürün Kodu : EP-5
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Siyah Screen Ofis Perde genellikle ofis ve bürolarda kullanımı sağlanan stor perde çeşididir. Ofis gibi yerlerde elektronik bilgisayar gibi makinelere yansıyan güneş ışınları çalışanlar için engel olmaktadır. İş yeri sahipleri bu durumlar ile karşı karşıya gelmemek için ofis içerisinde ki tasarıma özen göstermektedir. En çok tercih edilen siyah screen ofis perde kullanılmaktadır. Önceleri yalnızca büro ve ofis gibi yerlerde kullanımı tercih edilen siyah screen ofis perde artık pek çok evde ve kullanılması uygun alanlarda da kullanılmaktadır. Siyah screen ofis perdenin en büyük özelliği güneş ışınlarını engellemesidir ışığın kesilmesi sayesinde oda içerisine güneş girmez ve ışık daha yumuşak olarak oraya girer. Bu sayede siyah screen ofis perde hem güneş ışınını engellemiş hem de içerinin karanlık olması engellenir. Siyah screen ofis perde sayesinde dışarı da çok rahat görünmektedir.

Cam elyaf malzemesi bulunan siyah screen ofis perde ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Yıkanabilme özelliğine de sahiptir. isterseniz kendi başına isterseniz bu temizlik işini yapan firmalara yıkatma işlemi yaptırabilirsiniz. Siyah screen ofis perdeler en uzun dayanıklı perde türüdür. Bir kere yaptırılan bu perdeler uzun yıllar boyunca rahat rahat kullanabilirsiniz. Genellikle ofis ve bürolarda kullanılan, Siyah Screen Ofis perdelerimiz doğrudan gelen güneş ışınlarını emerek içeriye yeterli aydınlığın verilmesi ve iç mekanda bulunan elektronik eşyalarınızda oluşabilecek yansıma ve parlamaları engellemek için kullanılmaktadır. Artık pek çok evde de kullanılmaya başlayan Siyah Screen Ofis Perde sistemlerimiz dışarıyı görmenize engel olmamakla birlikte içeriğinde bulunan cam elyaf malzemesi sebebi ile ısı tasarrufu da sağlayabilmekte.

Siyah Screen Ofis Stor perdemiz kolay kullanımı, yıkanılabilir özelliği, uzun yıllar boyunca dayanıklılığından ödün vermeden şık ve gösterişle kullanabileceğiniz ideal stor perdelerimizdir.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes