TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Lüks İş Ahşap Jaluzi Perde
Lüks İş Ahşap Jaluzi Perde

Lüks İş Ahşap Jaluzi Perde

Ürün Kodu : EP-214
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Lüks İş Ahşap Jaluzi Perde ahşap olduğundan kullanılan yaşam alanlarının daha doğal, daha dekoratif ve daha sıcak, daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ahşap jaluzi perde diğer kumaş perdeler ile uyum içerisinde kullanıldığı gibi tek başına da şık bir görünüm katar. Ahşap jaluzi perde kontrol mekanizması sayesinde yukarı, aşağı çalışan ahşap slayt bantların kendi ekseni etrafında yatay konumda dönebilmesi sayesinde ışığı istenilen ölçülerde kullanmanızı mümkün kılan perde modelleridir.

Ahşap jaluzi perde ışık yalıtımını yüzde 65 oranında ısı yalıtımını gerçekleştirmektedir. Ahşap jaluzi perdeler tavana veya duvara kolaylıkla montaj edilmektedir montaj ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İnternet ortamında satın almış olduğunuz ürünler yanlış veya ölçüleri tutarsız olarak gelmekte ve paranızı çöpe atmanıza neden olmaktadır Evren Perde İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet verdiği için bu güvensiz durumu ortadan kaldırmaktadır adresinize kadar geliyoruz ücretsiz keşif yapıyor ve uygulanmasını istediğiniz mekana karar vermeniz açısından yardımcı oluyoruz dilerseniz fiyat teklifi vererek fiyat konusunda da yardımcı oluyoruz.

(Montaj ve Keşif tamamen Ücretsizdir.)

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes