TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Antika Tarzı Ahşap Jaluzi Perde
Antika Tarzı Ahşap Jaluzi Perde

Antika Tarzı Ahşap Jaluzi Perde

Ürün Kodu : EP-213
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Antika Tarzı Ahşap Jaluzi Perde iki cam arasında kullanımı en kolay perde modelleri arasında yer almaktadır. En mühim olan çift cam aralarındaki bölmelerde kullanılan ahşap jaluzi perdeler kesinlikle toz tutmazlar. Böylelikle perdenin en önemli problemi ortadan kalkar. Ahşap jaluzi perdeler iki cam arasında kullanılan perdeler kendine özgü şık ve modern görünümlere sahiplerdir.

Ahşap jaluzi perdeler iki cam arasına yerleştirildiklerinde cam vakumlar ve hava geçirmez hale getirilir böylelikle perdenin bozulma, solma, yıpranma gibi bir sorunu kalmaz. Ahşap jaluzi perdeler evler haricinde ofislerde, bürolarda, iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Diğer perde modellerine göre hayli avantajlı perdelerdir temizliği sorun olmaz ve bozulması imkansız hale dönüşür ayrıca bu modeller gürültü ve ses girmesini de minimum seviyeye düşürür.

Ahşap jaluzi perdelerin genel nitelikleri kullanım alanları ile birlikte modellenebilir. Ev veyahut ofiste spor ve modern bir tarz yaratmak isterseniz ahşap jaluzi perde modellerini tercih edebilirsiniz.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes