TÜM İSTANBUL'UN İLÇELERİNE
Ücretsiz Keşif ve Montaj
Kaliteli Hizmet
Evren perde nasıl çalışır?
Hızlı Teslimat
Hızlı ve Güvenli Teslimat
Konfor Ahşap Jaluzi Perde
Konfor Ahşap Jaluzi Perde

Konfor Ahşap Jaluzi Perde

Ürün Kodu : EP-200
5 Yıl Garantili Ürün
İSTANBUL İçi Ücretsiz Keşif ve Montaj

Konfor Ahşap Jaluzi Perde slaytlarının ahşap olması nedeni ile kullanılacak mekanlara oldukça şık bir görünüm ve konforlu bir ortam sunar. Doğal ve dekoratif görünümlü olan perdeler sağlık açısından zararlı kanserojen maddeler içermez kolay temizlenebilir olması da almanız için en önemli sebeplerden birisidir. Ahşap jaluzi perdelerimiz alüminyum jaluzi perdeler ve pvc jaluzi perdelere göre dekoratif bir bütünleşme sağlar.

Klasik veya modern görünümlü tüm mekanlara uyumlu mükemmel niteliktedir. Ahşap jaluzi perdelerin mekanizmaları pratik, sağlam ve dayanıklı ekipmanlardan oluşmaktadır. Ahşap jaluzi perdelerimiz tül perde, kumaş perde ve mekanınız da bulunan diğer perdeler uyumlu şekilde kullanılabilir. Kullandığımız ahşap malzeme ısıya, güneş ışınlarına, nem ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ahşap jaluzi perdeler yukarı, aşağı inen ve çıkan jaluzi satırlarının kapanır, açılır biçimde dizayn edilmiş olması mekanizma montajı ile bütün bir sistemdir.

Ahşap jaluzi perdeler her renge, dekorasyona uyum gösterir özellikle doğallık ve modern bir görünüm istenilen ofisler, yatak odaları, oturma odaları, mutfaklar, iş yerleri ve uygulanan tüm mekana estetiklik katmak için kullanılır.

Referanslar

Teknopark İstanbul
iSu
İstanbul Kraft Torba Ambalaj San. Tic. A.Ş
TEM Hospital
Nuryıldız
Mor Mimarlık
Bim Toptan Fiyatına Perakende Satış
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği
PATAVAT Think Digital
Özyurtlar Holding
GPD Banyo Mutfak Armatürleri
Garanti Bankası
Vakıfbank
Domankaya
Akademi Organizasyon
Genç Enerji Ergaz
Ağaoğlu Yaşam Mimarı
M.Y.M Shoes